single

Jak znaleźć takie same ubrania dla dzieci i dorosłych?

Dzieci często próbują naśladować swoich rodziców we wszystkim, zwłaszcza w ubraniach. To dla takich rodzin opracowano kierunek Family Look, który oznacza identyczne elementy garderoby dla dorosłych i dzieci.

Identyczne ubrania dla mamy i córki

Te same ubrania dla mamy i córki to trend w modzie. W ten sposób młode i dojrzałe kobiety wyrażają siebie, okazują sobie nawzajem miłość i przywiązanie. Ten styl jest popularny na całym świecie.

Family look stał się modny w latach 20. ubiegłego wieku. Powstał w USA i szybko stał się popularny. W okresie recesji władze amerykańskie postanowiły przywrócić ludziom wartości rodzinne. Kobiety i ich córki miały okazję obnosić się ze swoimi ulubionymi strojami i jednocześnie wyglądać uroczo. Ubrania w stylu rodzinnym prezentowane są w kolekcjach wielu projektantów. A mówimy nie tylko o sukienkach, ale także o innych elementach odzieży takich jak:

• Ubrania sportowe.

• Koszulki.

• Stroje kąpielowe.

• Piżamy.

Na przykład sukienki w kropki dla dorosłych i ich egzemplarze dla nastolatek stały się popularnym trendem w modzie Dolce and Gabbana. Wiele marek zaczęło oferować stroje w rodzinnym stylu. Rzeczy w tym stylu mają jeden styl i kolory. Uzupełnieniem sukienek, garniturów i innych strojów są często kokardki, okulary, paski.

Dla większości dziewcząt ich matki są wzorami do naśladowania, nic więc dziwnego, że chcą nosić te same ubrania. W tych samych strojach na okładkach błyszczących magazynów obnoszą się celebrytki: Angelina Jolie, Katie Holmes i ich córki.

Świetnym pomysłem jest wyjście na plażę z mamą i córką w identycznych strojach kąpielowych. Wybór modeli odpowiadających indywidualnym parametrom sylwetki nie jest trudny. W takich kostiumach kąpielowych mama i córka wyglądają doskonale. Ubrania dla mamy i córki wywołują pozytywne emocje.

Dopasowane i eleganckie ubrania dla taty i syna

Popularne są również te same ubrania dla taty i syna. Zestawy mogą być całkowicie identyczne lub „różnorodne ”, na co dzień lub na specjalne okazje. Chłopcy podobnie jak córki, także naśladują swoich ojców. Chcą być odważni, odważni i silni jak tatusiowie. Podobne ubrania pomagają im czuć się dorosłymi. Ubrania w stylu „ family look” to świetne rozwiązanie na sesję zdjęciową, wyjście na siłownię czy spacer z przyjaciółmi. Szczególnie popularne są ubrania dla taty i syna w eleganckiej formie. Garnitury czy marynarki.

ubrania

Komplet dla rodziny – czym się cechuje?

Komplet dla rodziny odnosi się do noszenia tych samych ubrań lub akcesoriów. W tłumaczeniu z angielskiego „family look” oznacza „obraz rodzinny”. Kiedy ubranie lub niektóre jego elementy tworzą wspólny styl dla całej rodziny. Rzeczy mogą mieć ze sobą idealne podobieństwo lub mieć coś wspólnego. Stroje nie muszą być dokładnie w tym samym stylu. Wystarczy położyć nacisk na dowolne elementy garderoby. Możesz również wybrać konkretny nadruk lub połączyć schemat kolorów.

Family Look to amerykański pomysł, który powstał na początku ubiegłego wieku. Wkrótce styl ten przeniósł się na modne błyszczące okładki i kartki świąteczne. Modne stały się rodzinne sesje zdjęciowe w podobnych ubraniach. Nawet jeśli członkowie rodziny mają tylko identyczne buty, takie jak trampki, jest to również uważane za komplet dla rodziny i wygląda niesamowicie stylowo. Należy zauważyć, że jeden styl łączy członków rodziny również na poziomie psychologicznym. Wpływa pozytywnie na rodzinne fundamenty i wewnętrzną atmosferę w domu.

Główną zaletą tego stylu jest to, że członkowie rodziny czują, że są przyjaznym i zgranym zespołem. Zarówno dzieci, jak i dorośli czują, że stanowią jedność. Projektanci oferują szeroką gamę modeli sukienek, T-shirtów, dresów i innych elementów garderoby.

Ubrania dla całej rodziny – jak dobrać?

Piękne komplety rodzinne to nie tylko rzeczy na eleganckie okazje, ale także szlafroki, nietuzinkowe czapki, płaszcze przeciwdeszczowe, rękawiczki itp. Pobudź swoją wyobraźnię, korzystając z pomysłów znanych projektantów mody, którzy z sezonu na sezon włączają do swoich kolekcji ubrania dla całej rodziny.

W przypadku sesji zdjęciowej, imprezy firmowej, warto przemyśleć kostium tematyczny „od i do”. Skorzystaj z rekomendacji stylistów, wizażystów i fryzjerów. Aby wszyscy zapamiętali nie tylko wieczorne przyjęcie, ale i ciebie na nim, powinnaś włożyć koktajlową sukienkę w pudrowych odcieniach i czarną chustę na szyi.

Komplety dla mam i córek i ubrania dla całej rodziny szyją takie marki jak Little Angel, Mary Blank. Spódnice, bluzki, eleganckie sukienki i tuniki – to wszystko znajdziemy w kolekcjach słynnych marek. Wiele z nich szyje ubrania w stylu family look dla kobiet w ciąży, które mają już córki i synów. Takie zestawy najczęściej wykorzystywane są do efektownych sesji zdjęciowych, imprez towarzyskich. Najpopularniejsze style sukienek to sylwetka A, modele trapezowe, produkty w stylu Empire.